Sıradaki içerik:

Honor X10 Fiyatı Ne Kadar?

e
sv

Zyxel ve McAfee’den Birlikte Çalışmaya Başladı !

28 Nisan 2020 14:59
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

McAfee güvenlik programı çözümünün Zyxel’in ATP ürün ailesine entegrasyonu ile işletmelerin bilgisayar ağlarında üst düzey güvenlik elde edilerek garanti altına alınmış olacak. Tek bir cihaz üzerinden üstün koruma üstünlükı elde edebilecek olan işletmeler, siber korsanların saldırılarına karşı üst seviyede önlem almış olacaklar.

Zyxel ve McAfee’den Güç Birliği

İki firma arasındaki stratejik anlaşma hakkında bir açıklama yapan McAfee Kurumsal Ürün Stratejisi ve Birlikleri Küresel Başkanı Javed Hasan “Küçük işletmeler günümüzde siber güvenlik desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. McAfee olarak kurumların ana işlerine odaklanarak faaliyetlerini sürdürmesi için güvenlik çözümlerimiz ile onları siber tehditlere karşı koruyoruz. Bu noktada Zyxel ile iş ortaklığı yapmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

2019 Verizon Veri İhlali Araştırmalar Raporuna göre, siber saldırıların yüzde 40’ından fazlasının ufak işletmeleri hedeflediğine dikkat çeken Zyxel Channel Head Tuğba Şişik ise şu şekilde konuştu:

“İki firmanın güç birliği yapması neticesinde nihai hedefimiz; artan siber saldırılara karşı ufak işletmeleri daha efektif bir biçimde güvenliğini sağlamak. Pandemi dönemi, işletmeler için de zorlu bir dönem. Geçtiğimiz ay çoğu işletme, ekibini güvenliğini sağlamak için evden çalışan personeli ile hizmet vermeye başladı. Bu nedenle güvenlik yatırımlarına ihtiyaç daha da arttı. Kötü amaçlı programlardan ve siber saldırılardan korunmak için en etkin çözüm; güçlü bir güvenlik duvarına sahip olmaktır. Yeni ATP serisi ürün ailemiz işletmelerin bütün güvenlik ihtiyaçlarına yanıt veriyor.Bu zorlu süreçte temennimiz; işletmelerimizin güvenilir, verimli ve esnek bir ağ altyapısı ile kendi ana işlerini yürütmeye odaklanmasıdır. Zyxel olarak bu zor günlerde işletmelerimizin yanısırayız. ATP Güvenlik Duvarlarımız, alışılmışın dışında ekstra güvenlik önlemleri sunmaktadır. Ürün bulut tabanlı tehdit zekası belirleme yaklaşımı ile kötü niyetli programlara karşı anında önlem almaktadır.”

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli