En iyi telefon görüşmesi kaydetme uygulaması konusunu sizler için derliyoruz. Bir aramayı bitirdikten sonra, bunu sık sık kendimize memnuniyetsizlikle söyleriz, “Keşke telefon görüşmesini kaydetmiş olsaydım. ”Bir anda çözebileceğimiz küçük sorunlardan biridir.

İşle ilgili aramalardan sevdiklerimizle aramalara kadar, akıllı telefonlar artık kısa veya uzun görüşmelerimizi kaydetmemize izin veriyor. Ancak, tüm Android cihazlar bu işlevi görmüyor. Sizler için En iyi telefon görüşmesi kaydetme uygulamalarını listeledik.

Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları

Android’de bir telefon görüşmesini kaydetmenin birkaç yolu vardır. En kolay ve en güvenilir yöntem, dahili arama kayıt özelliğini kullanmaktır. Xiaomi, Huawei gibi birçok üreticinin arama çevirici uygulamalarında bir arama kayıt düğmesi vardır.

Akıllı telefonunuzda kurum içi arama kayıt özelliği yoksa, varsayılan ekran kaydedicinin ayakkabılarını doldurup doldurmadığını kontrol edin. Örneğin, Android 11’in yerleşik ekran kaydedicisi aramaları kaydetmek için kullanılabilir, ancak telefonun diğer tarafın sesini yakalaması için aramanın hoparlöre alınması gerekir.

Yerleşik arama kaydetme yeteneklerini veya bir Android uygulamasını kullanmanın yanı sıra, aramayı bir hoparlöre koyarak ve başka bir akıllı telefonun ses kayıt uygulamasını kullanarak bir telefon görüşmesini de kaydedebilirsiniz. Bununla birlikte, bu telefon görüşmelerini ‘kaydetme’ yöntemi bir güçlüktür ve netlik sağlamaz.

Yukarıdakilerden hiçbiri sizin için işe yaramazsa, mümkün olan en iyi yol, telefon görüşmelerini kaydetmek için üçüncü taraf uygulamaları kullanmaktır; bu nedenle, telefon görüşmelerinin bir kopyasını (telefon kayıt cihazlarının kullanımıyla) saklamak için en iyi arama kayıt uygulamalarını sağlayarak size yardımcı olmak için buradayız.

Android İçin En İyi Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulaması

En iyi telefon görüşmesi kaydetme uygulamalarını sizler için derliyoruz umarım bu telefon görüşmesi uygulamaları sizlere yardımcı olacaktır. İşte telefon görüşmesi kaydetme uygulamalarının listesi:

  1. Phone by Google
  2. Call Recorder – Cube ACR
  3. Call Recorder – ACR
  4. Automatic Call Recorder
  5. Call Recorder Automatic
  6. Call Recorder
  7. BackBox Call Recorder
  8. Auto Call Recorder
  9. Automatic Call Recorder Pro

1. Phone by Google

Telefon görüşmesi kaydetme uygulaması olan, Google telefon uygulaması bir çağrı kaydetme özelliğine sahiptir. Uygulama birkaç Android cihaza önceden yüklenmiş olarak gelir ve bizi herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını indirmekten kurtarır. Google’dan geldiğinden, uygulamanın gizliliği ihlal eden faaliyetlere girmeyeceği için de rahatlayabiliriz.

Büyük bir dezavantajı, özelliğin yalnızca belirli bölgelerde belirli telefonlarda mevcut olmasıdır. Telefon görüşmesi kayıt uygulamasıyla ilgili bir diğer sorun da alıcıya aramalarının kaydedileceğini bildirmesidir. Bu, diğer kişiye haber vermeden aramaları kaydetmek isteyen kişiler için bir sorun olabilir.

Artıları: Uygulama Google tarafından yapılmıştır ve Pixel serisine ve Android bir cihazlara önceden yüklenmiş olarak gelir.

Eksileri: Yalnızca birkaç kullanıcı tarafından kullanılabilir.

Google Play Store Puanı: 3.9
İndirme:
500 milyondan fazla

2. Call Recorder – Cube ACR

Call Recorder Cube ACR uygulaması, telefon görüşmelerini kaydetmek için en iyi uygulamalardan biri olmasını sağlayan, kullanımı kolay bir uygulamadır. Uygulama başlatıldığında, telefon görüşmesi kaydedicinin nasıl çalışacağına dair bir fikir verecektir.

Uygulama, devam eden bir çağrı sırasında ekrandaki uygulama widget’ına tıklamanız gereken düzenli gelen ve giden WhatsApp, Skype ve Viber çağrılarını otomatik olarak kaydedecektir.

Uygulamaya birkaç izin verdikten ve Cube Call Recorder uygulama konektörünü açtıktan sonra aramaları kolaylıkla kaydedebilirsiniz. Ne yazık ki, uygulamayı test ederken VoIP aramalarını (WhatsApp, Viber veya Skype) kaydetmek bizim için işe yaramadı.

Artıları : Aramaları otomatik olarak kaydetme kolaylığı
Eksileri : VoIP aramalarının olmaması

Google Play Store Puanı: 4.3
İndirme:
 10 milyondan fazla

3. Call Recorder – ACR

NLL’nin Çağrı Kaydedici ACR uygulaması, başlangıçta arama kaydının ülkenizde yasal olduğunu onaylamanızı gerektirir. Uygulama telefon numaranıza ihtiyaç duymaz, bu nedenle Çağrı Kaydedici ACR uygulaması en iyi çağrı kaydedici uygulamaları listemizde yer almaktadır.

Uygulamayı kurduğunuzda, aramalar (gelen veya giden) otomatik olarak kaydedilecektir. Mevcut arama kayıtlarıyla daha fazla dinleyebilir, düzenleyebilir, paylaşabilir, numaraları düzenleyebilir veya daha fazla görev gerçekleştirebilirsiniz. Desteklenen Bulut depolama hizmetlerinde çağrıları yazabilir, notlar ekleyebilir veya kayıtları yedekleyebilirsiniz.

Artıları : Kullanım kolaylığı
Eksileri : Reklamlarla birlikte gelir

Google Play Store Değerlendirmesi: 3.5
İndirme:
 10 milyondan fazla

4. Automatic Call Recorder

Otomatik Çağrı Kaydedici uygulamasının basitliği, Android çağrı kayıt uygulaması listemizin bir parçası olmak için yeterlidir. Tek yapmanız gereken, uygulamaya ses ve çağrı erişimi sağlamak için olağan yöntemi takip etmektir ve telefon konuşmalarını kaydedebileceksiniz. Aramalar, gelen aramalar, giden aramalar, tüm aramalar veya önemli aramalar gibi farklı bölümlerde uygulamaya eklenecektir.

Ayrıca, arama kayıtlarını silebilir veya paylaşabilir ve arama kaydedici uygulamasından birkaç numarayı hariç tutma, uygulama için bir pin ayarlama ve kayıt sırasında gösterilecek uygulama simgesini seçme gibi birkaç ayar ekleyebilirsiniz.

Artıları : Eklenen ayar seçenekleri
Eksileri : Özellikle başlangıçta çok fazla reklam

Google Play Store Değerlendirmesi: 3.8
İndirme:
 100 milyondan fazla

5. Call Recorder Automatic

Diğer arama kayıt uygulamaları gibi, kayıt cihazı, bir akıllı telefondaki depolamaya erişmek, aramaları kaydetmek, aramaları ve kişileri yönetmek için izin ister. Ayrıca, güvenlik nedeniyle arama kayıtlarının bölgenizde yasal olmasını sağlar.

Uygulama, üç bölümden oluşan basit bir arayüze sahiptir: Gelen aramalar, Tüm aramalar ve Giden aramalar. Arama kayıtlarını silmenin yanı sıra, Premium’a yükseltme ve buluta yedekleme seçeneği gibi birkaç ayar daha alacaksınız.

Hatırlatmak gerekirse, aramalar yalnızca cihazın hoparlörü açıkken kaydedilebilir.

Artıları : Bulut depolamaya yedekleme
Eksileri : Çağrı kaydı için bir konuşmacıya ihtiyaç var

Google Play Store Puanı: 3.9
İndirme:
 50 milyondan fazla

6. Call Recorder

Çağrı Kaydedici, açık kaynaklı bir seçenek arıyorsanız, Android için en iyi çağrı kayıt uygulamalarından biridir.

Uygulamada reklam yoktur ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Uygulama ayarlarında, depolama yolunu, kayıt kaynağını, örnekleme oranını ve dosya türünü değiştirebilirsiniz. Sesi filtrelemek ve sessizliği atlamak için geçişler de vardır.

Açık kaynaklı bir telefon görüşmesi kaydetme uygulaması olduğu için, telefon görüşmesi verilerinizi vermeyi biraz kolaylaştırabilirsiniz. Uygulamanın yalnızca F-droid’de mevcut olduğunu unutmayın. Genel olarak, bu, Android için denenmesi gereken en iyi çağrı kaydedicidir.

Artıları : Açık kaynak ve
reklamsız Eksileri : Google Play Store’da mevcut değil

7. Blackox Çağrı Kaydedici

Çağrı Kaydedici uygulaması başlatıldığında, uygulamanın bazı operatörlerde tek taraflı kayıt olması, diğer ses kayıt uygulamalarıyla uyumsuzluk, güç tasarrufu modu ve daha önce aldığı birkaç izin gibi bir dizi uyarı alacaksınız. süreci başlatıyor.

Uygulama, tüm arama kayıtlarını görüntüler ve sol tarafta bir hamburger menüsüne sahiptir, burada çeşitli diğer seçenekler ve belirli arama kayıtlarını hızlı bir şekilde aramak için sağda bir arama düğmesi bulunur.

Arama kayıtları süre, tarih, isim ve daha fazlasına göre sıralanarak işleri kolaylaştırır. Ancak uygulama, WhatsApp, Messenger, Skype, Viber vb. Üzerinden yapılan VoIP aramalarını desteklemez. Temiz ve dağınık olmayan bir arayüzle, yine de Android için en iyi telefon görüşmesi kayıt uygulamalarından biridir.

Artıları : Kullanım kolaylığı
Eksileri : Tek taraflı kayıt

Google Play Store Puanı: 4.2
İndirme:
 5 milyondan fazla

8. Auto Call Recorder

Otomatik Kaydedici uygulaması, listemizdeki en iyi arama kayıt uygulamalarından bir diğeridir. Uygulama önce gerekli izinleri ister ve ardından kullanıma hazırdır.

Çeşitli telefon kayıt uygulamalarına benzer şekilde, Otomatik Kaydedici, kaydedilen tüm aramaları listeleyen bir sayfaya sahiptir ve solda Tüm aramalar, Giden aramalar, Gelen aramalar ve Favori aramalar, Ayarlar ve daha fazlası gibi seçeneklere sahip bir menü bulunur.

Sağ tarafta, ihtiyacınız olan arama kayıtlarını arama yeteneği için bir arama simgesi bulunur ve ardından uygulamanın alt kısmında görüntülenen reklamlar vardır; bazen de açılırlar. Kullanım oldukça basittir. Bununla birlikte, daha az veya hiç reklam olmasın isterdim. Reklamsız bir deneyim için, sadece biraz para harcayarak Call Recorder Pro’ya geçebilirsiniz.

Artıları : Uygulama Kilidi seçeneği
Eksileri : Çok sayıda reklam

Google Play Store Puanı: 4.0
İndirme:
 5 milyondan fazla

9. Automatic Call Recorder Pro

Son olarak, Automatic Call Recorder Pro, Android için başka bir en iyi telefon görüşmesi kayıt uygulamasıdır. Arayüz biraz dağınık ve başınızı döndürmek zor olsa da, sonunda işi halleder.

Otomatik çağrı kaydedici, her türlü gelen ve giden çağrıyı kaydedebilir. Kayıtları önemli olarak işaretleyebilir, onları parola ile koruyabilir, ses formatını değiştirebilir, ses kalitesini ayarlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Genel olarak, aramanızı Android’e kaydetmek istiyorsanız en iyi seçeneklerden biridir.

Artıları : Arayan Kimliklerini Belirleme
Eksileri : Dağınık arayüz

Google Play Store Puanı: 4.3
İndirme:
 10 milyondan fazla

Yapılan veya alınan aramaları bekletmek isteyen biriyseniz, yukarıda bahsedilen listenin size bir şekilde yardımcı olacağını umuyoruz.

Hızlı bir hatırlatma olarak, Google Play Store’da çok sayıda çağrı kaydedici uygulama seçeneği vardır. Derecelendirmelere, kişisel deneyime ve kullanıcı incelemelerine göre yukarıda bahsedilenleri seçtik. Çağrı kaydetme uygulaması listemizde olmasalar bile, sevdiklerinize gidebilirsiniz.

SSS

Android’de bir telefon görüşmesi kaydedebilir misiniz?

Ev içi arama kaydetme seçeneğini veya üçüncü taraf arama kayıt uygulamasını kullanarak Android’de bir telefon görüşmesi kaydedebilirsiniz.

Android için hangi telefon kaydedici uygulaması hangisidir?

Google’dan Telefon, Android için en iyi arama kaydedicidir. Bu akıllı telefonunuzda mevcut değilse, bir sonraki en iyi seçeneklerden biridir.

En İyi Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulaması

Sizler için derlediğimiz bu makalemizde En iyi telefon görüşmesi kaydetme uygulaması konusundan bahsettik umarım sizlere faydalı olmuştur. Bir başka makalemiz olan en iyi android klavye uygulamaları konumuzada göz atabilirsiniz

Share.

Siber dünyada gerçekleşen tüm olayları, hack haberlerini, teknoloji gelişmelerini ve bir çok konuda bilgilendirici makaleleri araştırıp sizler ile paylaşıyorum.

Leave A Reply

Exit mobile version