Sıradaki içerik:

Marriott yine saldırıya uğradı, 5,2 milyon kişinin bilgileri ele geçirildi !

e
sv
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Deep Silver ve PlayStation 4, Xbox One, Switch ve bilgisayar için yayınlayacağı yeni hayatta kalma oyunu Windbound’u açıkladı. Oyun, 28 Ağustos’ta piyasaya çıkacak.

Hayatta kalma oyunları son dönemlerde popüler oldu. Özellikle pubg oyunu hayatta kalma oyunlarını daha değerli hale getirerek böyle oyunların daha çok çıkmasına sebep oldu. Korona virüs nedeniyle, güvenlik açısından toplumlar evlerinde kaldığı için bir çok kişi sanal oyunlara yöneldi.

Hayatta kalma oyunlarının en son çıkanı ise şu anlık Windbound oyunu olacak. Oyunun çıkış tarihi 28 Ağustos olacağı söyleniyor.

Adada hayatta kalma savaşı !

Evet yanlış duymadınız ıssız bir adada kalacağınızda yanınıza alacağınız üç şey kelimesi artık bilgisayarlarınızda olacak. Haritalarda yer almayan küçük bir adaya düşüp ve o adayı keşfedip hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Daha sonra ise denizlere açılmak için kendimizi geliştirdiğimiz bu oyun farklı bir oyun olduğundan dolayı bir çok kişinin ilgisini çekeceğe benziyor.

Gözümüzün göreceği her yeri keşfedip gizemli yerleri bulacağımız söyleniyor. Gizemli bölümlerde beklenmedik olaylar ile karşılacağımız ise oyunun tanıtımında mevcut.

Yelkenli sandalımızın olduğu bu oyun kara ile sınırlı kalmayıp denize açılmamızıda sağlıyor. Bu sayede başka bir adaya yolculuk yapıp o adayıda keşfediyoruz.

Tek kişilik çıkacak olan bu oyunu multiplayer oynamak yapılan açıklamalar a göre şuan mümkün değil ilerleyen zamanlarda oyunu multiplayer oynamak mümkün olur mu bilinmiyor.

Başka bir vahşi adadan başka bir ada yolculuğu yapmak bu oyunu daha da heyecanlı yapacağa benziyor.

Oyunda vahşi hayvanlarıda avlayıp hayatta kalma mücadelesi veriyoruz.

Siber basın ailesi olarak bu muhteşem oyunu sabırla bekliyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli